Przejdź do treści
Strona główna » One Teaspoon jako streetwearowy gigant uwielbiany przez Gwiazdy

One Teaspoon jako streetwearowy gigant uwielbiany przez Gwiazdy

  Z całą pewnością, każda miłośniczka dobrej jakości denimu oraz mody streetwearowej słyszała o australijskiej marce One Teaspoon, która przebyła ocean, aby podbić światowe rynki mody. Nie musimy oczywiście mówić, że jej plan się udał! Dzisiaj z dumą noszą ją największe gwiazdy, popularne bloggerki oraz fashionistki. Każda kolekcja ma w sobie „to coś”, jest absolutnie oszałamiająca oraz wyrazista. Nic więc dziwnego, że One Teaspoon szturmem wdarła się do naszych szaf i nie zapowiada się, aby kiedykolwiek miała je opuścić. 

  Oneteaspoon wprost zza oceanu 

  Jamie Blakey, tworząc markę One Teaspoon w roku 2000 mogła tylko podejrzewać, jaki sukces będzie jej pisany. Obecnie liczby mówią same za siebie, a australijska firma rozpoznawana jest na całym świecie. Jakie słowa opisują ją najlepiej i w najtrafniejszy sposób oddają jej charakter? Fantastycznie buntownicza, przepełniona seksualnością, oldschoolowa, uwielbiająca rock’n’roll, a przy tym w pełni glamour! Właśnie tak, bezbłędnie określił ją jeden z fanów, a jego wypowiedź spotkała się z olbrzymim uznaniem samej założycielki, która sama zaczęła tymi słowami definiować tworzone przez siebie ubrania. 

  One Teaspoon to ubrania niezwykle wyraziste oraz odważne, które szokują swoim niepowtarzalnym stylem oraz rockowym charakterem. To, co charakteryzuje markę to liczne strzępienia, przeszycia, efekty sprania, niebanalne printy oraz zdobienia. Wszystko to łączy najwyższa jakość wykonania, dbałość o najmniejsze detale oraz w 100% oryginalne pomysły.

  Denim w wykonaniu Oneteaspoon

  Nie sposób nie wspomnieć również o kultowym One Teaspoon jeans! To właśnie on stanowi podstawę każdej kolekcji i każdego sezonu podbija serca wszystkich fanek twórczości Jamie Blakey. Jeansowe katany, szorty, koszule, różnorodne fasony jeansów to elementy zdecydowanie dominujące w australijskich propozycjach. Doskonały gatunek tkanin sprawia, że są to ubrania, którymi będziemy mogły cieszyć się długie lata. One Teaspoon jeans tworzone są dla kobiet temperamentnych, odrobinę zadziornych i lubiących olśniewać wyglądem!